Flytur til Reykjavik

Brøndby Support tilbyder flytur med overnatning til Brøndbys kamp i Reykjavik torsdag d. 7/8.

TUREN ER UDSOLGT!

Fly ud onsdag middag og hjem kort efter kampen.

Turen inkluderer:

  • Fly fra Roskilde lufthavn onsdag d. 6/8 kl. 11.30 (til Keflavík Lufthavn)
  • Transport fra Keflavík Lufthavn til hotel
  • 1 overnatning i delt dobbeltværelse (på Hotel Ísland – Spa & Wellness Hotel)
  • Kampbillet til udebaneafsnittet
  • Transport fra stadion til Keflavík Lufthavn
  • Fly fra Keflavík Lufthavn (til Roskilde lufthavn – hjemkomst ca. kl. 05.00)

Turen kræver medlemskab samt hurtig og bindende tilmelding til turen!

Prisen er 6.750 kr. pr. person ved dobbeltværelse

(Ved singleværelse er prisen 7.750 kr.)

Støt holdet — bliv medlem i dag

Brøndby Support er mere end en fanklub — vi er stemmen bag fanpolitikken, arrangørerne af busturer til hele landet, folkene bag Hytten og dem der holder tifo-kulturen i live på Sydsiden.

Som medlem er du med til at sikre, at vi kan blive ved. Du får adgang til rabatter på busture, prioriteret plads til events og vigtigst af alt — du er en del af fællesskabet der gør Brøndby IF’s tribuner til noget særligt.

Medlemskab starter fra kun 99 kr./år.

Flere nyheder

Søndag kl. 18.00 kommer AGF på besøg på Vilfort Park, og inden da åbner vi selvfølgelig dørene i Hytten.
Brøndby Support roser Sønderjyske for at sænke billetpriserne til 150 kroner og bakke op om et prisloft for udebanefans. Efter forårets boykot i Haderslev er det et vigtigt skridt i kampen for fair billetpriser i dansk fodbold.
Kampen for fair billetpriser fortsætter. 180 kroner for en plads i udebaneafsnittet er et skridt i den forkerte retning, og derfor opfordrer Brøndby Support og Alpha alle medrejsende Brøndbyfans til at boykotte boderne i Odense på søndag.

Menu